Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu Tffhgd Yeni Yönetimini Seçti...

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi seçimi yapıldı. 60 delegenin oy kullandığı seçime tek liste ile giren B Klasman Yardımcı Hakem Mehmet Şengül dernek başkanlığına seçildi.

 

10.01.2018 Çarşamba günü Ordu Tffhgd Dernek binasında saat 18.00'de başlayan seçim süreci birlik beraberlik mesajları verilerek gerçekleştirildi. Seçim 78 toplam üyenin 60'ının katılımıyla yapıldı. Eski yönetimin 3 yıllık dernek faaliyetlerini açıklaması; denetleme kurulunun raporlarını okumasıyla başlayan seçimli kongrede Divan Başkanlığını il gözlemcisi Ali Rıza Ferhat Dündar yaptı.

TFFHGD Ordu Şubesinin yeni yönetim kurulunu belirleyecek seçime tek liste halinde giren B Klasman Yardımcı Hakem Mehmet Şengül , tüm üyelerin oyunu alarak Dernek Başkanlığına seçildi.

Yeni dernek başkanı olan Mehmet Şengül 'ün yönetim ekibinde C Klasman hakemi Adem Cinek, C Klasman Yardımcı Hakem Metin Cebeci, Bölgesel Hakem Ufuk Tonbul ve İl Hakemi Haluk Gürsoy yer aldı.

Seçime Ordu ili taban birlikleri, spor camiası ve basın mensupları da katıldı. Askf Başkanı Mustafa Kılıç, Askf Genel Sekreteri Metin Kır, Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma; Eski Il Hakem Kurulu Başkanı Erdoğan Alan, Eski İl Hakem Kurulu Atama Sorumlusu İlhan Özkan, Süper Lig Gözlemcisi Mürvet Sezer ve Saha Komiserleri Dernek Başkanı Metin Kul da katılanlar arasındaydı. Yapılan seçim sonrasında eski yönetim üyelerine plaket ve teşekkür belgesi verildi.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.