Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Hakem Olmak İsteyenlere Müjde! Ordu'da Hakem Kursu Açılıyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi tarafından Futbol Hakem Kursu açılıyor. Kurs, hakemliğe adım atacak gençleri hakem camiasına kazandırmak üzere önümüzdeki Şubat ayında başlaması bekleniyor.

 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi tarafından açılacak Futbol Hakem Kursu için müracaatlar devam ediyor. 31 Ocak 2017 tarihine kadar alınacak müracaatlarda aday hakemler için başvuru şartları da belli oldu. Kursa katılacak aday hakemlerin 16-25 yaş aralığında olmasının yanı sıra erkek adaylarda boy sınırı kriteri 1,75, kadın hakem adaylarda ise 1,65 olarak belirlendi. Hakem adaylarının kursa katılabilmek için sağlık raporu almaları da katılım kriterleri arasında yer alırken 16 yaşından küçük kursiyerlerden veli muvafakatnamesi başvuru sırasında alınacak.

Kursa başvuruda bulunacak adaylar Ordu 19 Eylül Stadı yanında bulunan Kapalı Spor Salonu üstünde bulunan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi'ne dilekçe ve diğer evrakları ile başvurularını 31 Aralık 2017 tarihine kadar yapabilecekler.

SPOR AKSİYON


Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.