Wednesday, Jun 19th

Son Gncelleme:07:18:49 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu’dan 3 takım 3.Lig’de

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele edecek takımlar açıklanırken, Ordu ilimizi bu sezon 3 takım temsil edecek.

 

2018-2019 sezonunda Ordu’yu Kadın Futbol 3.Ligi’nde temsil etmesi beklenen takımların isimleri kesinleşti. Geçen sezon 4 takım bu ligde Ordu’yu temsil ederken, yayınlanan listede yeni sezon için 3 takımın ismi belirlendi.

Geçtiğimiz sezonlarda da mücadele eden ve hatta Kadın Futbol’unun tecrübeli takımı konumuna gelen yeni adıyla Yeni Mahalle 52 Spor, son yıllarda yaptığı çıkışla adından oldukça söz ettiren Rüsumat-4 Gençlik ve ikinci sezonunu geçirecek olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezonda 3.Lig’de Ordu’yu temsil edecek.

Geçen sezon 3.Lig 5.Grup’ta mücadele eden ve sezonu sonuncu sırada tamamlayan Fatsa Dumlupınar Kadın Futbol Takımı, yeni sezonda 3.Lig’de mücadele edemeyecek. 39 ilden toplam 78 takım katılım hakkı elde etti. Grup planlaması 10 Ekim tarihinde duyurulacak. Kura çekimi ise 17 Ekim tarihinde saat 11.00’de yapılacak.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.