Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Babacar Mbaye Diop'tan İyi Haber!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Fatsa Belediyespor'un golcüsü Babacar Mbaye Diop'tan sarı lacivertli takımı ve taraftarı rahatlatan müjdeli haber geldi. Atakum Belediyespor deplasmanında 62.dakikada attığı golün hemen ardından sakatlık geçirerek oyun alanını terk etmek zorunda kalan golcü oyuncunun 15 gün sonra sahalara dönerek çalışmalara başlayacağı açıklandı.

 

Fatsa Belediyespor futbol şube sorumlusu Fazıl Şahin yaptığı açıklamada golcü oyuncunun çekilen MR ve yapılan kontrollerden sonra ciddi bir sakatlığının bulunmadığını ve 15 gün içinde takımla birlikte çalışmalara başlayacağını söyledi.

Fazıl Şahin; “Geçtiğimiz hafta oynadığımız Atakum Belediyespor deplasmanında sakatlanarak 62.dakikada oyundan çıkmak zorunda kalan ve son günlerde sezonu kapattığı iddia edilen yıldız golcümüz Babacar Mbaye Diop’un çekilen MR ve yapılan kontrolleri sonucunda ciddi bir sakatlığı bulunmuyor. Futbolcumuz 15 gün içinde takımla birlikte çalışmalara başlayacak” şeklinde açıklamada bulundu.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.