Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Fatsa bir transferle kapatıyor!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bal Ligi 4.Grubu 7 puanlık farkla zirvede tamamlayan Fatsa Belediyespor’da futbol şube sorumlusu Fazıl Şahin henüz ismini açıklamadıkları bir oyuncunun transferini yapıp transfer defterini kapatacaklarını söyledi.

 

Fatsa Belediyespor futbol şube sorumlusu Fazıl Şahin yaptığı açıklamada; “1 futbolcuyla anlaşmaya vararak transferi kapattık.Tecrübeli ve çok yönlü bir oyuncu olduğunu söyleyen Şahin oyuncunun takımıyla olan sözleşmesini henüz fesh etmediğini belirterek etik olmayacağı için transferi şuan açıklayamıyoruz fakat en kısa sürede taraftarımızı heyecanlandıracak transferi taraftarlarımıza açıklayacağız”,dedi.

Fatsa Belediyespor, Antalya kampında çıktığı 4.hazırlık maçında Bal 11.Grup takımlarından Maltepespor'la 1-1 berabere kaldı. Fatsa Belediyespor’un tek golünü Levan İngorokva ( Leo ) kaydetti.

Ayrıca 22 Aralık'tan itibaren Antalya'da kampa girerek çalışmalarını burada sürdüren Fatsa Belediyespor bugün Antalya kampını tamamlayarak izne ayrılacak. Takımımız Pazartesi günü tesislerimizde toplanarak Salı gününden itibaren Yeni Amasyaspor maçı hazırlıklarına başlayacak.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.