Wednesday, Jun 19th

Son Gncelleme:07:18:49 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor’dan Kombine Bilet Çağrısı!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye 1957 Spor Kulübü, Ünye Belediyesi’nin kendilerine tahsis ettiği tesiste gazetecileri ağırladı. Basın sözcüsü Erhan Eren, şampiyonluk yolunda birlik ve beraberliğe olan ihtiyacı bir kez daha dile getirirken kombine bilet çağrısı yaptı.

 

Perşembe akşamı Cevizdere’de bulunan Binicilik tesislerindeki tesislerde gazetecilerle bir araya gelen Ünye 1957 Spor yönetimi, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği yemekli toplantıda konuşan Ünye 1957 Spor Sözcüsü Erhan Eren, “Ünye’nin çok ciddi bir futbol kültürü var ve Ünye’de futbolu bilen birçok kesim var. Bu dinamikler bir araya geldiğinde ve doğru yönetildiğinde Ünye 1957 Spor yönetilebilir bir yapıya dönüşebilir. Bu yapıya dönüşmesi için önce finansal anlamda geliri olan hale gelmesi lazım ve bu noktada hedefimiz 3. Lig’dir. Şuanda bulunduğumuz lig de 3. Lig’den farklı bir lig değil ancak gelir anlamında farklı bir yapı var. 3. Lig de emeğinin karşılığını alabileceğin bir gelir kaynağı, federasyon payı, tribün gelirleri gibi birçok gelir kaynağına sahip bir ligdir.” dedi.

Bu sezon Ünye 1957 Spor Yönetimi olarak 3. Lige çıkacaklarını ifade eden Eren, “Bu sene bütün şartlar oluşmuşken hem yönetim, hem teknik heyet, hem de futbolcu kadrosuyla biz bu sene 3. Lige çıkacağımıza inanıyoruz. Bu sene bütün Ünye’nin seferber olarak Ünye 1957 Spor’a destek olmasını rica ediyorum. Bu sene amacımızı başaracağımıza inanıyorum.” dedi.

Ünye 1957 Spor’a desteğin Ünye’ye ve Ünyeliye destek olduğunu da sözlerine ekleyen Erhan Eren tüm Ünyelilere kombine bilet çağrısında bulunarak, “Önümüzdeki hafta Salı gününden itibaren kombine satışları başlayacak ve temin noktasıyla alakalı taraftarlarımızı bilgilendireceğiz. Ben Ünye Sporlu’yum diyen, tek aşkım Ünye spor diyen ve Ünye Sporumuza destek olmak isteyen vatandaşlarımız 100 Türk Lirası verip bir kombine alsınlar. Biz her maçımızı minimum 5 bin kişiye oynuyoruz. 5 bin taraftar 100 lira verip kombine alsa 500 bin lira para yapar ve bu bizim kulübümüz için çok değerli bir paradır. Bu paralarda kimsenin bir kuruşu bile kaybolmayan bir yapımız var. Bu konuda da Türkiye’nin bir numarasıyız her kuruş doğru yerlere gidiyor ve doğru şekilde kullanılıyor.” diye konuştu.

Kulüp Sözcüsü Erhan Eren açıklamasında, birlik ve beraberliğin şart olduğunu söyleyerek, “Bu sene çok zor ve bizim bu sene bütün şehir olarak bu havayı teneffüs etmemiz lazım. Bu iş sadece parayla da olmuyor. Küçücük ilçelerin küçük maliyetlerle kurulan kadrolarının şampiyon oldukları ligler var. Şampiyonluk için bir kenetlenme olması gerekiyor. Bizim herkesin yardımına ve paylaşımına ihtiyacımız var. Bütün Ünye olarak kenetlenirsek bu işi başaracağımıza inanıyorum. Biz daha önce birçok konuda birlik olduk ve birçok meseleyi birlikte aştık. Bu meseleyi de birlikte aşabileceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

Toplantıda teknik heyetten diğer kişiler de görüş ve önerilerini sıraladı.

Kaynak: http://gazeteokuyorum.org/haber_detay.asp?haberID=1992

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.