Wednesday, Jun 19th

Son Gncelleme:07:18:49 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor’da Abdullah Sarı güven tazeledi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye 1957 Spor olağan kongresi  dün yapıldı. Çoğunluğun sağlandığı kongreye tek listeyle giden mevcut Başkan Abdullah Sarı ve yönetim listesi kongreye katılan üyelerin tamamının oyuyla güven tazeledi.

 

Ünye Belediyesi Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kongrede divan başkanlığı Ünye Kent Konseyi Başkanı Muza Özgür Kıroğlu yaparken Divan Başkan Yardımcılığını Ünye Yunus Emre Derneği Başkanı Yaşar Argan, katip üyeliğini ise Muhsin Çamyar yaptı.

Basın Sözcüsü Erhan Eren'in tarafından faaliyet, gelir-gider, bütçe ve denetim raporlarının okunması ile devam eden kongrede seçime tek liste ile giren mevcut başkan Abdullah Sarı güven tazeledi.

-“Bu ligi şampiyon olarak bitirmek istiyoruz”-

Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Abdullah Sarı, kongrede yaptığı konuşmada, “Üç dönem mücadele ettiğimiz Ordu 1. Amatör Küme’den geçen yıl çıktığımız BAL Ligi’nde bana göre başarılı bir sezon geçirdik ama hedefimizin gerisinde kaldık. İnşallah bu sezon çok daha güzel bir heyecanla yeni bir yapılanmayla, yeni takviyelerle bu ligi şampiyon olarak bitirmek istiyoruz. Teveccühlerinizle çalışmalarımızda buna gayret edeceğiz. İnşallah başarılı oluruz.” dedi.

-“Geçmişin üzerine bir sünger çektik”-

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ünye 1975 Spor’un kendileri için son derece önemli olduğunu ifade ederek, “Ünyespor bizim için değerli ve öneme sahip bir faktör. Ünyespor’un geçmişinde çok şey konuşuldu. Ancak biz o geçmişin üzerine bir sünger çektik. O problemlerden kurtulduk. Ne yaptığımız biliyoruz. Ekipte ne yaptığını biliyor. Geçen yıl ortaya koyulan futbol ve şehrin takıma sahip çıkmasının ne olduğunu görmüş olduk. Yaklaşık 8.500-9.000 seyirciye oynadığımız maçları görmüştük Ünye Şehir Stadyumu’nda. Onun için bu sene aynı şekilde bir takım ortaya çıkarmak, aynı heyecanı ve coşkuyu devam ettirmek ve şampiyonlukta ben de varım demek için Ünye’deki hemşehrilerimiz duyarlı, masanın etrafındaki vatandaşlarımız duyarlı, mesele Ünye olunca siyasi görüşler bir tarafa bırakılabiliyor bu şehirde. Ben baktığımızda iyi bir ekip oluştuğunu görüyorum. Bu ekiple beraber yeni sezonun futbolcularımıza, sporseverlerimize, Ünye’mize hayırlı olmasını dilerken o sezonki başarıyı ortaya koyacak olan yönetime de şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek listenin yer aldığı seçimde mevcut Başkan Abdullah Sarı salondaki delegelerin onayını alarak güven tazelemiş oldu.

Ünye 1957 Spor Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu:

Abdullah Sarı, Orhan İhtiyaroğlu, Şükrü Bayrak, Arslan Akbaş, Erhan Eren, İbrahim Ecioğlu, Osman Nuri Fidan, Tolga Oral, Samet Tecer, Murat Sözkesen, Sedat Yeşilyurt, Kadir Tamtürk, İrfan Bulat, Anıl Tahmazoğlu, Cemil Aydın, Recep Ali Şatır, Mehmet Çaloğlu, Dursun Çivici, Sabri Tiyaloğlu, İsmail Öztürk, Mehmet Ceylan, Ali Öztürk, Ercan Yıldırım, Mustafa Kadıoğlu, Osman Sarıkahraman, Hasan Çolakoğlu, Orhan Kancan, Murat Ülgen, Erhan Baş.

Yedek Üyeler;Zekai Baş, Şenol Aslanbey, Serkan Çolakoğlu, Tanzer Şenol, Ahmet Dikici ve İlhan Odabaşı.

Denetim Kurulu  Asil Üyeleri; Osman Nuri Dolu, Cavit Arslan ve Süleyman Demirci.

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri; Rahim Kethüda, Mehmet Arslan ve Başaran Yılmaz.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.