Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Bal Ligi Play Of 1.Kademe Merkezleri Belli Oldu

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2017-2018 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de 3.Lig'e çıkacak 9 takımı belirleyecek Bal Ligi Play Of Maçları 21-22 Nisan 2018 tarihinde oynanacak. 3.Lig'e çıkacak ilk 6 takım belirleyecek  1.Kademe maçlarının oynanacağı merkezler ve maçların oynanacağı stadlar TFF tarafından duyuruldu...

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklama ile Bal Ligi Play Of 1.Kademe karşılaşmaları 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacak. Tek maç eleme usulü oynanacak maçların ardından 6 takım 3.Lig bileti alacaklar. 1.Kademe maçlarının mağlup 6 takımı ise 1 hafta sonra oynanacak 2. kademe maçlarını bekleyecek.

Maçların Oynanacağı Merkezler Belli Oldu

TFF'den yapılan açıklamada Bal Ligi Play Of 1.Kademe Maçlarının oynanacağı statlar ve maç saatleri duyuruldu. İşte 1.Kademe maçlarının oynanacağı statlar ve maçların başlama saati:

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.