Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Tanzer Kargoğlu, Zağnosspor’da!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Daha önce Ünyespor, Havza Belediyespor ,Ayancık Belediyespor formalarıyla grubumuz tarafından yakından tanıdığımız 24 yaşındaki başarılı kaleci Tanzer Kargoğlu BAL 3.Grup takımlarından Zağnosspor'la anlaşmaya vararak sözleşme imzaladı.

 

17 Mayıs 1993 Ünye doğumlu başarılı kaleci Tanzer Kargoğlu ilk lisansını 2006 Nisan ayında Ünye Belediyespor'da çıkadı,2007 yılında henüz 14 yaşında Süper Ligde fırtınalar estiren Gaziantepspor alt yapı hocalarının dikkatini çekerek Gaziantepspor'a transfer oldu ve 2012 yılına kadar 5 sene Gaziantepspor alt yapısında çeşitli yaş kategorilerinde forma giydi.2012 yılında özel sebeplerden dolayı memleketine dönerek Ünyespor'a transfer olan başarılı kaleci 3 sezon Ünyespor daha sonra BAL Liginde Havza Belediyespor,Ayancık Belediyespor,Artvin Hopaspor formalarını giydi.

Tanzer Kargoğlu'nun Lig Kariyeri

U21 Ligi 13 Maç

TFF 2.Lig 1 Maç

TFF 3.Lig 2 Maç

BAL Ligi 43 Maç

DSGL 8 Maç

Bölgesel Gençlik Geliştirme U18 32 Maç

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.