Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu 1.Amatör Lig'de İlk Devre Tamamlandı. İşte Sonuçlar

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig'de ilk devre Cumartesi ve Pazar günü oynanan maçlarla tamamlandı. 12 Kasım 2017 tarihinden oynanan maçlarla başlayan ve iki grupta 19 takımın mücadele ettiği ligde 9. Hafta karşılaşmaları ile sona eren ilk yarı 1 haftalık aranın ardından 12-13 Ocak 2018 tarihinde oynanacak maçlarla tekrar başlayacak. İlk yarının sonunda A Grubunun zirvesinde Altınordu Belediyespor, B Grubunun zirvesinde ise Esnafspor yer aldı.

 

12 Kasım 2017 tarihinde oynanan maçlarla başlayan Ordu 1.Amatör Lig'de ilk devre Pazar günü oynanan maçlarla sona erdi. A Grubunda lider Altınordu Belediyespor ile B Grubu lideri Esnafspor deplasmanda galip gelerek 9 haftalık ilk periyodu zirvede tamamladılar. 12-13 Ocak 2018 tarihinde oynanacak 10.Hafta maçlarıyla tekrar başlayacak lig mücadelesinde takımlar play of oynama hakkı elde etmek adına kıyasıya yarışacaklar.

9.Haftada oynanan maçlarda alınan sonuçlar ise şöyle:

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.